Malmö

Jägersrovägen 80B
212 37 Malmö
Ingång på långsidan. 2:a våningen.
Karta & vägbeskrivning

Tel: 040-22 37 20
E-mail: info@fhv-runsten.se
Öppettider: måndag-fredag, kl. 7.30-16.00

Helsingborg

Knut Påls väg 5
256 69 Helsingborg
Samma ingång som Mäster Grön.
Karta & vägbeskrivning

Tel: 042-22 58 60
E-mail: info@fhv-runsten.se
Öppettider: måndag-fredag, kl. 8.00-16.00

Vår personal

Magnus Sköldbäck

VD/Ergonom

Tel: 0709-299 862

magnus.skoldback@fhv-runsten.se

Marie Happstadius

Administration/ekonomi

Tel: 0709-299 868

marie.happstadius@fhv-runsten.se

Lars Åkesson

Företagsläkare

Tel: 040-22 37 20

lars.akesson@fhv-runsten.se

Eva Kristoffersson

Företagsläkare

Tel: 040-22 37 20

eva.kristoffersson@fhv-runsten.se

Åsa Mårtensson

Företagssköterska/Utbildningsansvarig

Tel: 0709-299 861

asa.martensson@fhv-runsten.se

Kerstin Olausson

Företagssköterska

Tel: 040-607 40 35

kerstin.olausson@fhv-runsten.se

Charlotte Nilsson

Företagssköterska

Tel: 0709-299 864

charlotte.nilsson@fhv-runsten.se

Carina Algerstedt

Företagssköterska

Tel: 042-22 58 60

carina.algerstedt@fhv-runsten.se

Pia Roslin

Företagssköterska

Tel: 0709-299 865

pia.roslin@fhv-runsten.se

Eva Örnling

Företagssköterska

Tel: 0709-75 09 35

eva.ornling@fhv-runsten.se

Reino Lindberg

Arbetsmiljöingenjör

Tel: 040-22 37 20

reino.lindberg@fhv-runsten.se

Christina Flink-Ohlsson

Ergonom/företagssjukgymnast

Tel: 040-22 37 20

christina.flink@fhv-runsten.se

Jenny Olsen

Reception/läkarsekreterare

Tel: 0709-29 98 67

jenny.olsen@fhv-runsten.se

Lisbeth Larsson

Husmor

Tel: 040-22 37 20

Samarbetspartners

Susanne Söderholm

Psykolog

Tel: 040-22 37 20

info@fhv-runsten.se

Kay Sanderson

LifeWise, organisation – ledarskap – coaching

Tel: 040-22 37 20

info@fhv-runsten.se

Johan Sjö

Organisationspsykolog

Tel: 0703-35 61 99

info@fhv-runsten.se